Предшколци у нашој школи

Од понедељка, 30. септембра 2024. године, у просторијама наше школе свој програм ће реализовати колеге из ПУ "Сунце" са пет група предшколаца, будући да је "Објекат 3" ове установе изгорео у пожару. Предшколцима смо уступили пет просторија у приземљу школе. Ученици трећег и четвртог разреда наше школе, из тог разлога, наставу ће похађати у две смене, по следећем распореду звона.

Бочни, "Мали улаз" у школу од понедељка ће користити предшколци, њихови васпитачи и родитељи, али и наши ученици млађих разреда који ће, после улаза, користити десно степениште за одлазак до својих учионица.

За ученике старијих разреда настава музичке културе и ликовне културе одржаваће се на последњем спрату, у простору Музичке школе.

Библиотека наставља са радом, али молимо наше ученике да појединачно улазе, јер ће овај простор користити и предшколци. Дуже задржавање није могуће.

Почетак нове 2024/2025. школске године

Нова школска 2024/2025. година почиње у понедељак, 2. септембра 2024. године. Прво полугодиште започећемо на следећи начин:

- сви ученици похађају преподневну смену

- наставу ћемо реализовати у предметним кабинетима за старије разреде, а у одељењским учионицама за млађе разреде

- часови почињу у 7.30 и трају 45 минута (сем првог наставног дана, када ће трајати 35 минута, због "нултог часа" одељењског старешине)

- целодневна настава почиње у 7.00 и траје до 16.00 часова

први разред - пријем и прозивку ученика 1. разреда учитељице ће приредити 2. септембра у малој фискултурној сали, од 10.00 часова.

пети разред - прозивку ученика 5. разреда одељењске старешине ће обавити 2. септембра у школском дворишту, од 7.30 часова (велики ученички улаз)

- Школска кухиња - ученици би требало првог дана да се изјасне код својих учитељица/наставника да ли ће користити школску кухињу. Детаљније информације о цени и почетку рада школске кухиње можете погледати у следећем чланку.

Календар рада за школску 2024/2025.

- Списак уџбеника за све разреде - преузми

- Распоред звоњења за све разреде

Најбољи матуранти 2024.

Vukovci 2024