032 720 390     032 720 393

Екскурзије

УРЕДБА о понуди заменског путовања (за екскурзије које нису реализоване претходних школских година).

У школској 2021/2022. години реализоваћемо једнодневни излет на релацији Горњи Милановац - Сремски Карловци - Нови Сад (Европска престоница културе). Време реализације је април/мај 2022. године, реализатор је "Космополис" из Аранђеловца, а цена 2950 динара (плаћа се у четири рате, фебруар, март, април и мај 2022).

Редовне екскурзије планиране за пролеће 2022. године неће бити реализоване.

ЦЕНОВНИК ЕКСКУРЗИЈА

1. разред: Матарушка Бања - Жича - Врњачка Бања

2. разред: Свилајнац - Јагодина

3. разред: Мокра Гора - Дрвенград